banner461
banner195

Yağışlar Yeniden Dönüyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre ilimize 9 Aralık Salı ve 10 Aralık Çarşamba günü yağışlı havalar geliyor. Meteorolojik tahminlere göre ilimizde dört gün boyunca hava durumu şekilde bekleniyor;

 Yağışlar Yeniden Dönüyor
08 Aralık 2014 Pazartesi 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahminlerine göre ilimize 9 Aralık Salı ve 10 Aralık Çarşamba günü yağışlı havalar geliyor. Meteorolojik tahminlere göre ilimizde dört gün boyunca hava durumu şekilde bekleniyor;
9 Aralık Salı, Yağmurlu bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 7 derece, en yüksek hava sıcaklığı 13 derece olması tahmin ediliyor.
10 Aralık Çarşamba, Yağışlı hava devam edecek. En düşük hava sıcaklığı 6 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 12 derece olması tahmin ediliyor.
11 Aralık Perşembe, Yağışlı hava yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacak. En düşük hava sıcaklığı 3 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olarak tahmin ediliyor.
12 Aralık Cuma, Parçalı bulutlu hava yerini tekrardan yağışlı bir havaya bırakacak. En düşük hava sıcaklığı 4 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 11 derece olması tahmin ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.