banner461
banner195

Yarının gençleri, müzik şöleninde bir araya geldi

Nevşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Yarının Gençleri ’ isimli müzik eğlence programında gençler bir araya geldi.

Yarının  gençleri, müzik şöleninde bir araya geldi
19 Mayıs 2015 Salı 23:09

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ‘Yarının  Gençleri ’ isimli müzik eğlence programında gençler bir araya geldi.

Çalışmalarını  öğretmen Ali Serment  Sertkaya nezaretinde  Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Çocuk Korosu’nda sürdüren yaşları 9-13 arasında değişen çocuklar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında ,   Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen müzik eğlence programında  ,izleyenlerine müzik dolu unutulmaz anlar yaşattılar.

Türkiye’nin değişik yörelerine ait Halk Oyunları gösterisini yapan Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları ekibinin ardından Nevşehir Belediyesi Çocuk Korosu,  yaklaşık 5 aydan beri devam ettirdikleri koro çalışmalarını söyledikleri  birbirinden güzel şarkı ve türkülerle izleyicilerden bol alkış aldılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.