banner461
banner195

Yatırım Programına Üç Ek Teklif

Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü Nevşehir bölgesinde iki yeni yatırım teklifinde bulundu. Bu tekliften biri yatırım programına alınırken, diğeri alınmadı.

Yatırım Programına Üç Ek Teklif
27 Ocak 2014 Pazartesi 09:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü Nevşehir bölgesinde iki yeni yatırım teklifinde bulundu. Bu tekliften biri yatırım programına alınırken, diğeri alınmadı.

DSİ 12. Bölge Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye göre; 2014 yatırım programında yer almayan iki proje teklifinde bulunuldu. Bu projelerden biri kabul görürken, diğeri ise yatırım programına alınmadı.

Kozaklı ilçesine bağlı Çay içi köyünde bulunan dere ıslahı çalışmaları yatırım programına alındı. Bu yatırımın maddi tutarı ise 972 bin TL olarak belirlendi. Öte yandan Acıgöl ilçesine bağlı Yuva Köyü Taşkın koruma ıslah projesi de DSİ yatırım programına ek olarak teklif edilen bir başka proje oldu. 90 Bin TL maliyetli bu projede kabul gördü.

Bu iki projenin yanı sıra yatırım programına ek olarak ilave edilmesi planlanan Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı Kasabası Pompaj sulama projesi 2014 yatırım programına alınmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.