banner461
banner195

Yaz Kararnamesi'nin Nevşehir Yansıması

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu birinci Daire Başkanlığı’nın yaz kararnamesi ile Nevşehir Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Sinan Akdoğan Bakırköy Hakimliğine atandı.

Yaz Kararnamesi'nin Nevşehir Yansıması
12 Haziran 2014 Perşembe 13:22

banner143
banner134

 Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu birinci Daire Başkanlığı’nın yaz kararnamesi ile Nevşehir Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Sinan Akdoğan Bakırköy Hakimliğine atandı.Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesinin 11.06.2014 tarihli ve 1357 sayılı kararnamesi ile Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Akdoğan Bakırköy Hakimliğine atandı.Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Akdoğan’dan boşalan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına ise Gaziantep Hakimi Sabahattin Sarıdoğan atandı. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Daire Başkanlığı tarafından Nevşehir Adliyesine iki hakim daha atandı. Kaş Hakimi Ömer Aslan ve Ağrı Hakimi Hasan Kocabaş’ta yaz kararnamesi ile Nevşehir Hakimliği görevine atandılar. 
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 2014 yılı Adli ve İdare Yaz Yargı kararnamesi ile Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Osman Nuri Güler, Edirne Cumhuriyet Savcılığı'na atanırken, Kozan Cumhuriyet Başsavcısı, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı Yayınlanan kararname ile Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Akdoğan Bakırköy Hakimi olurken, Gaziantep Hakimi Sabahattin Sarıdoğan ise Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı görevine atandı.

Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin 2014 yılı Adli ve İdare Yaz Yargı kararnamesi ile Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Osman Nuri Güler, Edirne Cumhuriyet Savcılığı'na atanırken, Kozan Cumhuriyet Başsavcısı, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı

Yayınlanan kararname ile Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Akdoğan Bakırköy Hakimi olurken, Gaziantep Hakimi Sabahattin Sarıdoğan ise Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı görevine atandı. Yaz kararnamesi ile Nevşehir Hakimlerinden Özgür Türksever Hatay Hakimliği'ne, Melek Dursun Özer ise Polatlı Hakimliği'ne atandı. Nevşehir Hakimliklerine ise, Kaş Hakimi Ömer Aslan, Batman Hakimi Oğuzhan Murat, Bitlis Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali Turgutalp ve Ağrı Hakimi Hasan Kocabaş'ın ataması yapıldı. 

Nevşehir Cumhuriyet Başsavcısı Osman Nuri Güler Edirne’ye Atandı


Nevşehir Cumhuriyet Basşavcılığına Adnan Tosun Atandı
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.