banner461

Yazıhüyük Belediyesi, Beypazarı Belediyesi ile kardeş belediye oldu

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediyesi ile Ankara Beypazarı Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzaladı.

banner503
Yazıhüyük Belediyesi, Beypazarı Belediyesi ile kardeş belediye oldu
11 Eylül 2018 Salı 17:19

banner143
banner134

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Yazıhüyük kasabasının tanıtımı ve gelişimine katkı sunacak çalışmaları sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak Yazıhüyük Belediyesi ile Ankara Beypazarı Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzaladı.

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar ve Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Beypazarı'nda iki belediyenin sosyal, kültürel, ekonomik ilişkileri geliştirmek amacıyla alınan karar sonrası kardeş şehir protokolünün okunmasının ardından imzaları attılar.

Ankara Beypazarı Belediye Başkankığı ile Nevşehir Yazıhüyük Belediye Başkanlığı arasında kardeş şehir ilişkileri oluşturulması adına Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN ve Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz ÇAVDAR ön görüşmeler ve yasal düzenlemeler tamamlanmış olup, mutabakat konularını içeren bu protokol Belediye Başkanları tarafından iki suret halinde imza edilmiştir. Kasaba halkımıza hayırlı olsun.

Otomatik alternatif metin yok.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.