banner461
banner195

Yeni Binada Hizmete Girecek

Ak Parti’den Nevşehir Belediye Meclis Üyesi olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, önümüzdeki aylarda belediye bünyesinde kurulacak engelliler biriminin engellilerin hayatını kolaylaştıracağını söyledi.

 Yeni Binada Hizmete Girecek
16 Mart 2015 Pazartesi 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’den Nevşehir Belediye Meclis Üyesi olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, önümüzdeki aylarda belediye bünyesinde kurulacak engelliler biriminin engellilerin hayatını kolaylaştıracağını söyledi.  

Mutlu, yerel seçimler öncesinde belediye bünyesinde kurulması planlanan engelliler biriminin yeni belediye binasına taşınılması ile birlikte kurulacağını ve hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Konuyu Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile istişare ettiklerini ve belediyenin engelli Vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla bu birimi kuracağını ifade eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “İnşallah yeni belediye binamıza taşınmanın ardından söz verdiğimiz gibi belediye hizmetlerinden engelli vatandaşlarımızın en iyi şekilde yararlanmalarını amaçladığımız engelliler birimimizi faaliyete geçireceğiz. Bu birimimize başvuran tüm engellilerimizin hemen hemen her konudaki sıkıntılarını dinleyip onlara çare üreteceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.