banner461
banner195

Yeni Sezona da Manuel Skorbort

Türkiye’nin futbol alt yapısı açısından en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de bulunan 17 çim saha’da ne yazık ki tesislerin modernliğine hiç mi hiç yakışmayan Skorbot sıkıntısı yaşanmaya devam ediyor.

Yeni Sezona da Manuel Skorbort
30 Temmuz 2015 Perşembe 23:55

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’nin futbol alt yapısı açısından en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de bulunan 17 çim saha’da ne yazık ki tesislerin modernliğine hiç mi hiç yakışmayan Skorbot sıkıntısı yaşanmaya devam ediyor.

Ülkemiz genelinden 2. Ve 3. Lig takımlarının kamp çalışmalarını yapmak için tercih ettiği ülkemizin ender köşelerinden biri olan Nevşehir’de trilyonlarca parayı tesislerin bakım ve onarım çalışmaları için harcayan il müdürlüğünün son derece modern futbol sahalarına neden böylesine son derece çağ dışı kalmış skorbortları uygun gördüğü de merak konusu.

İlimizde geçtiğimiz aylarda inşaasına başlanan Sporcu fabrikasına 10 Milyon TL’ye yakın ödenek harcamayı göz önüne almış olan yöneticilerin Ülkenin en önemli futbol alt yapısına sahip Nevşehir’deki futbol sahalarına revam gördükleri bu durum anlaşılan o ki bu yıl da ortadan kaldırılamayacak. Zira, şu ana kadar sahaların elektronik skorbada kavuşması konusunda ne il müdürlüğünün bir girişiminden haber ver, ne de bu konuda bir ödenek ayrıldığından.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Say'ın Mustafa ünlüer bu konu hakkında bi çalışması vardır inşAllah milletin başarısı ile övünmemek Lazım bize icraat Lazım Say'ın ünlüer hala yarı olimpik yüzme havuzumuz açılacak inşAllah seneye açılır Yazdığınız. Gibi 17 tane çim saha ama var ama ne yazıkkı skorbortlarımız son derece modern