banner461
banner195

Yeni Yıl Sağduyu Yılı Olsun..

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği(NÖGED) Yönetim Kurulu Adına Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yeni yıl dolayısıyla açıklama yaptı...Taşğın açıklamasında şunları ifade etti...

Yeni Yıl Sağduyu Yılı Olsun..
30 Aralık 2013 Pazartesi 16:41

banner143
banner134

 Şehit kanları ile sulanmış vatanımızın ve necip milletimizin; üstünde dört bir koldan itibarsızlaştırma,  ayrıştırma operasyonlarının yapıldığı, bir taraftan milletimizi cani, barbar, soykırımcı olarak gösterme çabaları, diğer taraftan devleti ve kurucularını tarihi gerçekleri çarpıtarak yıpratma çabaları, bütün bunların dışında eşkiyayı siyasallaştırma ve milletimizin bu topraklar üzerinde bin yıllık kardeşliğini bozmaya yönelik, hiçbir fayda sağlamayacağı aşikâr olan sözde toplum mühendisliği dizaynı ve provaları, insan onurunu, şerefini hiçe sayarak fitne ve münafıklığın üst düzeye çıktığı sağduyudan, ferasetten yoksun kendi siyasal, ekonomik ve sosyal konumlarını ve ikballerini milletimizin ve devletimizin önünde tutan insan görünümlü, mensub olduğunu söylediği milletin ve dinin ahlak ve faziletinden nasibini almamış, çağımızın yeryüze şeytanlarının 2013 yılında milletimize yaşattıklarının geride kalması, hatalardan ve yanlışlardan doğru dersler çıkarıp; kibir, kendini beğenmişlik, husumet gibi zaafların yerine birlik, bütünlük ve kardeşlik mayasında yoğrulmayı, haksızlıklara karşı adaletin tesis olmasını, yaşanan acıların ardından huzura kavuşmayı, milletimizi rencide eden bu zor ve sancılı dönemden kurtulmayı yeni yılda ümit ediyorum.

Bu vesile ile 2014 yılının, öncelikle NEVŞEHİR’imize, aziz milletimize, zulüm altındaki mazlum ve mahzun soydaşlarımıza ve müminlere, bütün insanlığın kurtuluşuna da katkıda bulunulacak hayırlı bir yıl olmasını, Rahman ve Rahim olan her şeyin sahibi Cenab-ı Allah'tan diler, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile en kalbi sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği(NÖGED)

 Yönetim Kurulu Adına

Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.