banner461
banner195

Yer Gök Aşk Kapadokya'da Devam...

Kapadokya'da çekilen "Yer Gök Aşk" dizisi motor demeye hazırlanıyor.Ürgüp te çekimleri devam edecek dizide bir çok ilkler yaşanması bekleniyor.

Yer Gök Aşk Kapadokya'da Devam...
04 Eylül 2013 Çarşamba 18:14

banner143
banner134

Daha öncede dünyada ilklerin yaşandığı FOX'ta 3 yıl boyunca seyirciyle buluşan ve haziran başında final yapan "Yer Gök Aşk" dizisi yeni sezonda "Lale Devri" dizisiyle birleşecek. 2011 yılı Eylül ayında "Yer Gök Aşk" dizisinde belki de dünya ilk olabilecek bir gelişme yaşanmış, dizide Toprak rolünde oynayan Selen Soyder yine Fox Tv'de oynayan Lale Devri dizisine aynı rolüyle geçmişti. Toprak'ın Yer Gök Aşk'tan Lale devri dizisine geçebilmesi için de iki dizi oyuncuları senaryo gereği Yusuf ve Havva'nın nişanında akraba oldukları Hancıoğlu ailesinin nişanına geldiklerinde Ilgazlardan bir genç ile Toprak arasında aşk başlamış ve Toprak İstanbul'a giderek Lale Devri dizisine geçmişti. Bu değişim o tarihlerde " Aşkı Uğruna Dizi Değiştirdi" şeklinde basında yer almıştı. Geçmişte bu türden gelişmelerin yaşandığı iki dizi yeni sezonda birleşecek.

 
Kapadokya'da çekilen "Yer Gök Aşk"ın aralarında Sultan, Hamiyet'in kızı ve onun eşi karakterlerin de yer aldığı pek çok oyuncusu bu sezon "Lale Devri"ne geçiş yaparken diziden ayrılacağını açıklayan Hatice Aslan da dizide yer almaya devam edecek. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.