banner461
banner195

Yıkarbaba’dan İş Adamlarımızı Bilgilendirelim Önerisi

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba kendisini ziyaret eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine iş adamlarına yönelik bilgilendirme toplantısı önerisinde bulunuldu.

Yıkarbaba’dan İş Adamlarımızı Bilgilendirelim Önerisi
08 Temmuz 2013 Pazartesi 12:23

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba kendisini ziyaret eden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine iş adamlarına yönelik bilgilendirme toplantısı önerisinde bulunuldu.

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, Meclis Başkan Vekili Zafer İnanır, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli ile Yönetim Kurulu üyeleri Habil Uluer, Yüksel Babaoğlu ve Genel Sekreter İ.Hakkı Aydoğan’ın katılımı ile Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba makamında ziyaret edildi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü M. Ali Yıkarbaba, “5084 sayılı kanun ile Gelir Vergisi Stopajı teşviki, sigorta primi, işveren hissesi teşviki ile getirilen enerji desteği hakkında kısaca bilgi vererek oda üyelerine konu ile ilgili gerekli bilgilerin verilmesi noktasında bilgilendirme toplantısı yapılabileceğini dile getirdi.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.