banner461
banner195

Yıldız : “Mazeret Yok, Hizmete Devam”

Göreve tekrar seçilmeleri durumunda Kanalizasyon, İçme Suyu ve TOKİ konutlarının tamamlanarak halkın hizmetine sunulması konusunda öncelikleri olacağını belirten Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Mazeret yok, hizmete devam dedi.

Yıldız : “Mazeret Yok, Hizmete Devam”
12 Mart 2014 Çarşamba 15:57

banner143
banner134

 Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız,

“Mazeret Yok, Hizmete Devam”

NEVŞEHİR(MHA) Göreve tekrar seçilmeleri durumunda Kanalizasyon, İçme Suyu ve TOKİ konutlarının tamamlanarak halkın hizmetine sunulması konusunda öncelikleri olacağını belirten Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Mazeret yok, hizmete devam dedi.

Geçtiğimiz beş yıllık süreç içerisinde Ürgüp belediyesi olarak çok büyük işler başardıklarına değinen Ürgüp Belediye Başkanı Yıldız, “Görevde bulunduğumuz 5 yıllık süre içerisinde Ürgüp’ümüze önemli hizmetler yaptık. Kanalizasyon işimizin ihalesi yapıldı. İçme suyu hattımız bitti. Yeni hatta bağlantılar yapılıyor ve çok az bir abone işlemi kaldı. TOKİ bizim için büyük taşıyor. İlçe halkımızın konut ihtiyacının karşılanmasına büyük önem veriyoruz. Bu projelerimizi tamamlayıp halkımızın hizmetine tamamen sunduktan sonra yaptırdığımız anket sonuçlarına göre ilçemizin yollarını beton parke, doğal parke ve asfalt yol yapacağız. Yol çalışmalarımızda tamamen halkımızın isteklerini göz önünde bulundurarak yapacağız. Bunları yaparken ilçemizde sosyal ve kültürel etkinliklerimize de ara vermeyeceğiz. Çevre yolu üzerinde yeni park projemiz var. Yakında yer teslimi yapılacak. Damsa Çayı projemiz var. Sağlı sollu sahil bandında 4 kilometre uzunluğunda bisiklet yolu, yürüyüş yolu yapacağız. Sem konakları projemiz yeni dönemde inşallah devam edecek. Mazeret yok, hizmete devam ilkesiyle halkımıza hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.