banner461
banner195

Yılmaz Yeniden Başkan

Hacıbektaş İlçesinde Şoförler ve Otomobilciler Odasında gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında Süleyman Yılmaz ve beraberindeki liste tekrar göreve seçildi.

Yılmaz Yeniden Başkan
01 Şubat 2014 Cumartesi 10:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş İlçesinde Şoförler ve Otomobilciler Odasında gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında Süleyman Yılmaz ve beraberindeki liste tekrar göreve seçildi.

Hacıbektaş Esnaf Kefalet Kooperatifi Salonunda yapılan olağan genel kurula tek liste halinde giren Hacıbektaş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz ve beraberindeki liste 52 oda üyesinin oy kullanmasıyla yeniden göreve seçildi.

Genel Kurula katılan ve yeniden kendilerine görev veren Hacıbektaş Şoförler ve Otomobilciler Odası Üyelerine teşekkür eden Oda Başkanı Süleyman Yılmaz, “Bundan önceki dönemde olduğu gibi bundan sonra da oda üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak, bütün üyelerimize eşit bir şekilde hizmet götürmek istiyoruz” dedi.

Hacıbektaş Şoförler ve Otomobilciler Odasının yeni yönetiminde Süleyman Yılmaz (Başkan), Cafer Mutlu, Özgür İnan Göçer, Lütfü İçin, Halis Saçdemir, Hüseyin Gözey ve Fuat Aşkın isimleri yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.