banner461
banner195

Yok mu Bu Manzaraya Aldırış Eden?

Nevşehir il merkezine yakın belde ve köylerimizde yaşanan çevre kirliliğine bir örnekte merkeze bağlı Nar kasabası sınırlarında yaşanıyor.

Yok mu Bu Manzaraya Aldırış Eden?
04 Ekim 2013 Cuma 09:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezine yakın belde ve köylerimizde yaşanan çevre kirliliğine bir örnekte merkeze bağlı Nar kasabası sınırlarında yaşanıyor.

Merkeze bağlı Alacaşar köyü yakınlarındaki eski çöplüğün yeniden çöplük bir alan haline getiriliyor olmasına karşın şimdilik suskun kalan ilin çevreci yetkilileri, Nar kasabasının özlük alanındaki çöplük alanına kulak kabartacak mı bilinmez.

Nar kasabasının doğal mirası konumundaki özlük alanda başlayan çöp ve hafriyat yığınları yakın zamanda bu alanın da çöplüğe dönüşmesine neden olacak. Nar belediyesinin de şimdilik duyarsız kaldığı bu duruma karşın Çevre ve Şehircilik il müdürlüğünün bir an önce el koyması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Murat - 5 yıl önce
bu resimdeki yer nevşehir mıntıkasıdır.
Avatar
... - 5 yıl önce
nar'ın üst kısmına geliyor ve kötü bir görünüm olmuş
Avatar
Kapadokyalı - 5 yıl önce
yeni modern pazar yeri etrafıda tozdan geçilmiyor maşallah allahtan yagmur yagdıda göz gözü görür oldu millet pazar pazartesi yediklerinide yere atmasa iyi olcak.cennet deresine inerken araç park ettimiz bir arsa var maşallah nevşehir çöplüğü gibi olmuş demekki temizlik yok buralarda belediyemi bakıy ki
Avatar
ali - 5 yıl önce
neresi temizki.şehrin içi bile pislikten geçilmiyor.dünyanın tanıdığı bir şehir olan nevşehir merkezin hali bile içler acısı. bu kadar duyarsızlık olmaz..