banner461
banner195

Yolda Kalan Engellilerin İmdadına Nevşehir Valiliği ve Belediye Yetişti

Antalya’da düzenlenen Başkanlar Kurulu toplantısına katıldıktan sonra dönüş yolunda araçlarının arıza yapması nedeniyle yolda kalan engellilerin imdadına Nevşehir Valiliği ve Nevşehir Belediyesi yetişti.

Yolda Kalan Engellilerin İmdadına Nevşehir Valiliği ve Belediye Yetişti
30 Nisan 2013 Salı 10:08

banner143
banner134

 Engelliler, Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan otobüsle Nevşehir’e getirilen bedensel engelliler için bir de Kapadokya turu düzenlendi.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Genel Merkezi’nin Antalya’da düzenlediği Başkanlar Kurulu toplantısına katıldıktan sonra, Nevşehir’e 30 kilometre kala araçlarının arıza yapması nedeniyle yolda kalan Ordu, Amasya, Samsun ve Bafra Şube başkan ve yöneticilerine Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver sahip çıktı. Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan bir araç, araçları arıza yapan engellileri bulundukları yerden getirerek bir süre Nevşehir Öğretmen Evi’ne getirdi. Burada bir süre dinlenen engelliler için bir de Kapadokya bölge turu yaptırıldı.

Engelliler adına açıklama yapan Ordu TSD Şube Başkanı Selma Gülseren, kendilerine gösterilen misafirperverliğe şükran borçlu olduklarını belirterek, Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüsnü Değirmen - 5 yıl önce
sahip çikmak zorundalar. sahip çıkmama gibi lükse sahip değiller. o yüzden o koltukda oturuyorlar.