banner461
banner195

Yön Levhaları Yenileniyor

Nevşehir Belediyesi tarafından özellikle araç sürücüleri başta olmak üzere vatandaşların gidecekleri yerlerin daha belirgin şekilde ortaya konulması amacıyla yön levhalarının yenilenmesi çalışmaları önümüzdeki günlerde başlatılacak.

Yön Levhaları Yenileniyor
03 Haziran 2013 Pazartesi 13:21

banner143
banner134

 Nevşehir’deki cadde, bulvar ,kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet merkezlerinin bulunduğu alanların, daha kolay şekilde bulunmasına da önemli katkılar sağlayacak yeni yön levhalarının yenilenmesi çalışmaları, Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından şehir merkezinin farklı birimleri başta olmak üzere  Ürgüp, Avanos, Acıgöl, Gülşehir  gibi ana ulaşım yol güzergahlarında gerçekleştirilecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NE CADDESİ - 5 yıl önce
beğendik yaninda iki villanin arasinda 223.sokak var. küçük bir sokak ama levhada 223.cadde yaziyor. caddeyi sokaği bilmeyen adamlara ne diye levha yazdirirsiniz ki.
Avatar
Yapılan Hizmet - 5 yıl önce
yapılan hizmeti takdir etmemek ne kadar muhalefet olsanda olmaz levhalar yeni dikilmişti değiştirmeye yenilemeye gerek yok, imara açtığınız arsaların çevresine yollarını yapın, ondan önce doğalgaz firmasınca hallaç pamuğu gibi delik deşik olan yerleri yenileyin yoksa yap ve bozdan başka bi şey yapmıyorsunuz. atatürk bulvarı sizin döneminizde 10 defa yapıldı olmadı söküldü. iyi düşünün projeninzi iyi yapın bir defa yapın halkın parasını boşa harcamayın, yandaşları zengin etmeyin.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
valla güzel olur şu levhaları düzeltmeleri, bakınca insan şaşırıyor hangi yol nereye gidiyo diye. gerçi bunu zamanında yapsalardı daha iyi olurduda neyse. hadin selametinen