banner461
banner195

Yönetimimle Birlikte Ördü’ye Desteğiz

Gülşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erkan Urgenç, birlik başkanlığı seçiminde birlik başkanı İsmail Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladı.

 Yönetimimle Birlikte Ördü’ye Desteğiz
09 Nisan 2014 Çarşamba 17:35

banner143
banner134

 Yönetimimle Birlikte Ördü’ye Desteğiz

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erkan Urgenç, birlik başkanlığı seçiminde birlik başkanı İsmail Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladı.

Yaklaşan birlik başkanlığı seçimleri öncesinde Gülşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetimi ile birlikte bir araya gelerek seçimde nasıl bir tavır alacaklarını değerlendirdiklerini kaydeden Gülşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Urgenç, Yönetim Kurulunun oy birliğiyle Birlik başkanlığı seçiminde İsmail Ördü’nün yanında olmaya karar verdiklerini dile getirdi.

Bu kararın birlik başkanlığının son 4 yıl içerisindeki çalışmalarının değerlendirilmesiyle alınan bir karar olduğuna değinen Gülşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Urgenç, “04 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan Birlik başkanlığımızın genel kurulunda Birlik Başkanımız Sayın İsmail Ördü’nün yanında olacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.