banner461
banner195

Yönetişim yetkinlikleri eğitimi semineri verildi

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Anadolu Vakfı işbirliği ile "Değerli Öğretmenim" projesi kapsamında “Yönetişim Yetkinlikleri Eğitimi” semineri verildi.

Yönetişim yetkinlikleri eğitimi semineri verildi
09 Kasım 2018 Cuma 12:34

banner143
banner134

Ahiler Kalkınma Ajansı Konferans Salonu’nda gerçekleşen eğitimin ilk gününde Merkez İlçede görev yapan okul müdür yardımcılarına, ikinci gününde Gülşehir, Hacıbektaş ve Kozaklıda görev yapan okul müdürlerine, üçüncü gün Acıgöl, Avanos, Derinkuyu ve Ürgüp ilçelerimizde görev yapan okul müdür yardımcılarına seminer verildi.

Yönetişim Yetkinlikleri Eğitim seminerine 310 eğitim yöneticisi katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, eğitimin gerçekleştirilmesine yönelik memnuniyetini dile getirerek katkılarından dolayı Anadolu Vakfı yöneticilerine teşekkür etti. Üç gün boyunca devam eden eğitimlerde; “Okul Yönetimi, Kurum/Okul Kültürü, Kültür Yönetimi, Sistem Liderliği, Sistem Kurma, Güçlü Kişilik Özellikleri, Üstün Yönetsel Beceriler, Operasyon-Taktik ve Strateji, Takım Yönetimi ve Ekip Çalışması, Çatışma ve İletişim Yönetimi, Durumsal Liderlik Uygulaması, Yetenekleri Açığa Çıkarma, Takım Olma Aşamaları, Performans Değerlendirme ve Ödüllendirme, Eğitim Yönetimi, Yönetim Kuramları, Yönetim Süreçleri, Eğitim Yönetimin Amaçları, Yönetsel Erk” konularında eğitim yöneticilerini bilgilendirdi.

Eğitim semineri, katılımcılara “Katılım Belgesi” verilmesinin ardından sona erdi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.