banner461
banner195

Yurtbilir Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor.

7 Haziran genel seçimleri için AK Parti'den Nevşehir Milletvekili aday adayı olan Av. Sema YurtBilir Sivil Toplum Kuruluşları ve Akparti ilçe Teşkilatı Ziyaretlerine devam Ediyor.

Yurtbilir Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor.
18 Şubat 2015 Çarşamba 20:24

banner143
banner134
 7 Haziran genel seçimleri için AK Parti'den Nevşehir Milletvekili aday adayı olan  Av. Sema YurtBilir Sivil Toplum Kuruluşları ve Akparti ilçe Teşkilatı Ziyaretlerine devam Ediyor.17.02.2015 Salı Günü Gülşehir Akparti İlçe Teşkilatı, HacıBektaş Akparti ilçe Teşkilatlarını ve Bu ilçelerdeki siviltoplum kuruluşlarını ziyaret eden YURTBİLİR; Bu gün ise hava şartlarının elverişsizliğine rağmen Acıgöl Akparti ilçe teşkilatı,Ürgüp Akparti ilçe teşkilatı ve bu ilçedeki sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulundu.
 
 
 
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve aynı zamanda Serbest avukat olan Yurtbilir,Haber Merkezimiz HaberGülşehir.com'a Yapmış Olduğu Açıklamada; 
 
"Memleketim olan Nevşehir'de bu demokrasi şölenine katılmak, benim için heyecan verici. Memleketime hizmet vermek düşüncesi de öyle. Beni harekete geçiren de bu heyecan oldu. Siyasetten önce de tamamen sosyal hayatın içindeydim, hala da öyleyim. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldım, alanı tanıdım. Toplumsal sorunlarımızı gördüm. Sonuç olarak ulaştığım kanı şuydu: Dünyanın bütün toplumlarında olduğu gibi bizim toplumumuzda da bazı sosyal nedenlerle dezavantajlı hale gelen veya getirilen kesimler var. Kadınlar, çocuklar, engelliler, yoksullar vs. En çok desteklenmesi gereken kesim de bu dezavantajlı kesimler. Bu desteği vermesi gereken de devlettir.Devletin bu erkini elinde bulunduran ise yasama organıdır, yürütme organıdır. Toplumsal projelerinizde bu kesimlerin statülerinin iyileştirilmesine ne kadar çok yer verirseniz, o kadar çağdaş bir devlet konumuna gelirsiniz.  AK Parti, bu alanda çok büyük aşamalar kaydetti ve etmeye de devam ediyor. Bu nedenle ben de Ak Parti ile beraber bu hizmette yer alma heyecanına kapıldım. İnsanların sadece insan olmalarından kaynaklanan haklarını kendilerine teslim etmek kadar kutsal ve onurlu bir iş yoktur."Dedi.
 
 
FİBHaber.com olarak, Bu Zorlu Yolculukta Av.YURTBİLİR'e Başarılar Diliyoruz.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa - 3 yıl önce
Basarilar diliyorum sayin avukat hanima