banner461
banner195

“Yurtlarımız 4-5 Yıldızlı Otel Konforunda”

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü Yetkilileri, ilimiz Nevşehir de bulunan öğrenci yurtlarının Türkiye Standartlarında olduğuna dikkat çekerken, yurtların 4-5 yıldızlı otel konforunda olduğuna dikkat çekti.

 “Yurtlarımız 4-5 Yıldızlı Otel Konforunda”
22 Ocak 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü Yetkilileri, ilimiz Nevşehir de bulunan öğrenci yurtlarının Türkiye Standartlarında olduğuna dikkat çekerken, yurtların 4-5 yıldızlı otel konforunda olduğuna dikkat çekti.

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında söz alan ve Nevşehir ili genelindeki Kredi ve Yurtlar Kurumunun Çalışmalarını anlatan Bölge Müdürlüğü Yetkilisi, Nevşehir il merkezinde 2, Ürgüp ve Avanos ilçelerinde ise birer öğrenci yurdu bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumunun tüm öğrenci yurtlarında gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını, yurtların tamamında kamera sisteminin yer aldığını dile getirdi.

Söz konusu öğrenci yurtlarında 3 bin 400 öğrencinin barındırıldığını kaydeden Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü Yetkilisi, 2015 Eylül ayında yeni bir öğrenci yurdunun daha ilimizde faaliyete geçirileceğini, bu yurdun 2015-2016 eğitim öğretim döneminden itibaren hizmet vermeye başlayacağını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.