banner461
banner195

Yürüyen İmam Niğde'ye Ulaştı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla 2 Ocak’ta Osmaniye’den Ankara’ya tek kişilik yürüyüş başlatan imam Hüseyin Çelik, dün Niğde’nin Ulukışla ilçesine geldi.

Yürüyen İmam Niğde'ye Ulaştı
13 Ocak 2014 Pazartesi 12:08

banner143
banner134

 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla 2 Ocak’ta Osmaniye’den Ankara’ya tek kişilik yürüyüş başlatan imam Hüseyin Çelik, bugün Niğde’nin Ulukışla ilçesine geldi.

Yer fıstığı ticareti ile uğraşan ve Osmaniye Ticaret Borsası eski başkanı olan imam Hüseyin Çelik, dört kız babası olduğunu ve ailesiyle vedalaştıktan sonra yürüyerek Ankara’ya ulaşmayı hedeflediğini ifade etti. "Ustam izindeyiz, seni yedirmeyiz" sloganıyla yola çıkan Çelik, Niğde’nin Ulukışla ilçesi girişinde AK Parti Ulukışla İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar tarafından Türk bayrakları ve pankartlarla karşılandı.ULUKIŞLALI AK PARTİLİLERDEN BAŞBAKANA DESTEK MEKTUBUDestek yürüyüşüne katılan bazı AK Partililer, kendilerini kefene sararak yürüdüler. Yürüyüşe eşlik eden Ulukışlalılarla birlikte bir çay bahçesinde mola veren Çelik, yürüyüşünün başlangıç hikayesini anlatırken yolda genellikle olumlu tepkiler aldığını dile getirdi. İlçe girişinde kendisini karşılayan vatandaşlara teşekkür eden Çelik, son günlerde ülkemizin üzerinde kirli oyunlar oynandığını, oynanan bu oyunların milletimiz tarafından gayet iyi bilindiğini belirterek, "Bu ülkenin Başbakanını millet olarak kimseye yedirmeyiz. Yürüyüşüm Ankara’ya, Sayın Başbakanımız’a kadar kararlılıkla devam edecek" dedi.

AK Parti Ulukışla İlçe Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Genel Meclisi Üyesi Ali Uğurlu, yazdıkları destek mektubunu Başbakan Erdoğan’a iletmesi için imam Hüseyin Çelik'e teslim ettiler. Vatandaşlar tarafından ilçe çıkışına kadar uğurlanan Hüseyin Çelik, kendilerine teşekkür ederek, Aksaray üzerinden Ankara’ya gitmek üzere yürüyüşüne devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hulusi kurt - 4 yıl önce
sen başbakanı yedirme bizde türkiyeyi yedirmiyeceğiz sen yola devam türküsünü söyle bizde yeter artık diyoruz
Avatar
mat - 4 yıl önce
imam eylem yapınca zorunuza mı gitti?
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
sen yürüyüş yapacagina gitte camini temizle vatandaş rahat ibadetini yapsin
Avatar
kamil - 4 yıl önce
El deliye biz akilliya hasretiz. Git gorevini yap imam halka rusvetin yolsuzlugun haram oldugunu anlat.
Avatar
mgcingitaş - 4 yıl önce
sen başbakanını yedirme bizde türkiyemizi yedirmeyiz imamsan imamlıgını il ortalıkta gezme yolsuzluk nedir ? rüsvet nedir ? birde bunların haram oldugunu anlat imam efendiii!!!!!!