banner461

Kamu Kurum Ve Kuruluş Temsilcileri İle Sivil Toplum Teşkilat Yöneticilerinden Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Nevşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra sivil toplum örgütlerinin Nevşehir Belediye Başkanlığına seçilen Atilla Seçen’i tebrik ziyaretleri sürüyor.

Kamu Kurum Ve Kuruluş Temsilcileri İle Sivil Toplum Teşkilat Yöneticilerinden Seçen'e Hayırlı Olsun Ziyareti
07 Mayıs 2018 Pazartesi 17:19

banner143
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız,Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay,İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Türkiye İş Kurumu Nevşehir İl Müdürü Arif Sıdık Barata,  Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti Nevşehir İl Başkan Yardımcısı Salih Açıkgöz ve AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’i makamında ziyaret ederek , görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum teşkilatları ile el birliği içerisinde halkın hizmetinde olduklarını belirtti.
Nevşehir Belediyesi’nin öteden beri kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum teşkilatlarının yöneticileri ile birlik ve beraberlik içinde bir çok örnek çalışmaya imza attığını dile getiren  Seçen, bundan sonra da aynı kararlılık içerisinde bu çalışmalara devam edeceklerini kaydetti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.