banner461
banner195

Konuklarınıza En Güzel İkramlarınız

Tepsi bir çay ve kahve aksesuarıdır. Sofraları süsleyen bir aksesuar, renkleri ile malzemesi ebatları ve şıklığı ile sofralarda dostlarınıza ve misafirlerinize bir şeyler ikram ederken onların gözlerini alacak ikramı daha mükemmel gösterecek bir aksesuardır.

Konuklarınıza En Güzel İkramlarınız
25 Kasım 2016 Cuma 10:21

banner143
banner134
Tepsi bir çay ve kahve aksesuarıdır. Sofraları süsleyen bir aksesuar, renkleri ile malzemesi ebatları ve şıklığı ile sofralarda dostlarınıza ve misafirlerinize bir şeyler ikram ederken onların gözlerini alacak ikramı daha mükemmel gösterecek bir aksesuardır. Aynı zamanda bir ikram esnasında daha şık daha hızlı ve akıcı olması için kullanmaktadır. Böylelikle dostlarınıza ve misafirlerinize verdiğiniz değerin çok daha fazlası olduğunu bir tepsi ile dahi izah edebilirsiniz. Tepsi dekoratif, dikdörtgen, kare, çiçekli, desenli olabilir.  Dekoratif tepsiler bambu, üçgen kalp şeklinde olabilir. Burada aklın hayalin alabileceği tasarımlarda bir sınır bulunmamaktadır. Her türlü ebatlarda boyutlarda renk ve şekillerde dilediğiniz malzemeleri kullanarak bir tepsi satın alabilirsiniz. Tepsi cam, porselen, plastik gümüş veya çelik malzemeden yapılmış olabilir. Zira gelişen yapı malzemesi ile birlikte gümüşten, bakırdan, çelikten, plastikten camdan veya ağaçtan bir tepsi yapmak ve bunu seri üretimle piyasaya sunmak son derece kolaydır. Bu ürünlerden sofranıza evinize en çok yakışanı alabilirsiniz. Ahşap tepsi genellikle kahvaltı içindir. Cam tepsi tatlılar için, gümüş tepsi bir çay veya kahve ikramında kullanılmaktadır.
Plastik tepsi ile meyve veya meyve suyu ikram edebilirsiniz.  Tepsiler genellikle makinada yıkanmaz, hafif nemli bez ile silinir. Zira hem ölçüleri itibari ile hem de hassas olmamalı itibariyle nemli bezle silmek çok daha doğrudur. Özellikle cam, plastik ve ahşap tepsi temizliği son derece önemli olup dikkat edilmelidir.  Bir tepsi alırken dikkat edeceğiniz şey tepsinin rengi, tepsinin boyutları ve tepsi yapımında kullanılan malzemelerdir. Renk şekiller, üzerine kazınan desenler ile bir tepsi bir hediyelik eşya olabilir. Boyut olarak küçük orta büyük yüksek ince kalın çok fazla boyutlandırma söz konusudur. En doğru boyutu dilediğiniz yerde kullanma amacına göre satın alabilirsiniz. Malzeme bakımından bütçenize en uygun malzeme sınıfına göre tepsi satın alarak evinizdin bir ihtiyacını gidermiş olursunuz. Tepsiler günlük hayta sıkça kullandığımız ürünlerdir koya bakteri mikrop kapmayan steril tepsiler daha çok tercih edilmektedir. Zira tepsiler sık kullanılan ürünler olduğu için steril olması hem sizi daha sağlıklı beslenmenize yol açacak hem de sizi hastalıklardan koruyacaktır. Daha fazla ürün için http://www.hediyehome.com/ adresini inceleyebilirsiniz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.