banner461
banner195

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kaybı Siyasi Hayatımız İçin de Önemli Bir Kayıp

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Muhsin Yazıcıoğlu'nun 5. ölüm yıl dönümünde duygu ve düşüncelerini şu sözler ile ifade etti.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun Kaybı Siyasi Hayatımız İçin de Önemli Bir Kayıp
27 Mart 2014 Perşembe 09:49

banner143
banner134

 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2009 Mart ayında bir helikopter kazası sonrasında  hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun Türk siyasi hayatının da önemli bir kayıbı olduğunu belirterek “Muhsin Başkanı ölümünün 5. Yıldönümünde minnet ve şükran ile bir kez daha anıyoruz. O sadece bir Genel Başkan değil, bir dava insanıydı. ”dedi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, Türk siyasetinde en önemli gönül ve dava insanı olarak tanıdığı BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ,Türk milleti için de önemli bir kişi olarak devamlı hafızalarda yer alacağını kaydetti.

Ünver, AK Parti olarak Yazıcıoğlu’nun ölüm haberini alır almaz, bir seçim sürecinde de olunduğu için tüm siyasi amaçlı çalışmaları bitirdiklerini dile getirerek “ Yaşadığı dönemde,  hak bildiği davasının önünde her türlü güçlüklere karşın onurlu ve dik başlı yürekli yürüyüşü ile bir çok insan için bir değer taşıyan rahmetli Yazıcıoğlu’nun kaybı, siyasi hayatımız açısından da önemli bir kayıptır. Yazıcıoğlu’nu  şükran ve minnetle bir kez daha yad ediyorum. Mekanı Cennet olsun. ”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİR... - 4 yıl önce
sen ki̇i̇i̇i̇i̇i̇m....muhsi̇n başkan ki̇m ...onun davasi vardi ..sen mavra yapacağina o nu ki̇m şehi̇t etti̇ veya namus meselemi̇z aydinlatacağiz dedmi̇şti̇ni̇z beş yil oldu beeeeeşşş...