banner461

Nevşehir HEM’e usta öğreticiler alınacak

Nevşehir Merkez Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğünde 2018-2019 eğitim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki alanlarda ücretli usta öğretici ihtiyacı bulunmakta.

Nevşehir HEM’e usta öğreticiler alınacak
30 Kasım 2018 Cuma 16:50

banner143
banner134

Başvuru işlemleri 26/29 Kasım 2018 tarihleri arasında Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile görev almak istenilen kuruma (Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü) yapılacak.

Müracaatlar aşağıda belirtilen alanlarda alınacak olup başvuru şartlarını taşımayanlar ve eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecek. 30 Kasım 2018 tarihinde, komisyon değerlendirmeyi yapacak ve aynı tarihte yayınlanacak. 

İlan Yoluyla Ücretli Usta Öğretici Görevlendirmesinde Aranacak Şartlar: 

a) Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak. 

b) Türk vatandaşı olmak.

c) 18 yaşını doldurmuş olmak. 

ç) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 

d) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 

e) Askerlikle ilişiği bulunmamak. 

f) Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak.

http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/ linkinden “ara” kısmına görev almak istediğiniz kursun ismini yazarak, açılan sayfada “eğitimcilerin niteliği” kısmından usta öğretici olarak görev yapmak için şartlarınızın yeterli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

İhtiyaç Duyulan Alanlar

Osmanlıca

Okuma-Yazma 1. ve 2. Kademe Kursları

Bağlama

Gitar

Diksiyon

İşaret Dili

Ahşap Yakma

Geleneksel Okçuluk

Drama

MTSK Trafik ve Çevre Bilgisi

MTSK Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.