banner461
banner195

Şahin’den Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde gerçekleştirilen Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminde yeniden göreve seçilen Ahmet Şahin, seçime katılan, oy kullanan bütün oda üyelerine teşekkür etti.

Şahin’den Teşekkür
06 Şubat 2014 Perşembe 10:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde gerçekleştirilen Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminde yeniden göreve seçilen Ahmet Şahin, seçime katılan, oy kullanan bütün oda üyelerine teşekkür etti.

Kendisiyle birlikte 3 adayın yer aldığı Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçiminin son derece seviyeli bir şekilde gerçekleştirildiğini, seçimin büyük bir olgunluk içinde tamamlandığını kaydeden Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, “Gülşehir’imizde yapılan ve benimle birlikte üç adayın yarıştığı olağan genel kurulumuza katılarak bu hizmet yarışına talip olan diğer arkadaşlarımıza ve bana destek olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Allahın izniyle yeni dönemde ilçemizdeki esnaf ve sanatkarların sorunlarının çözümü için elimizden geleni yapacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.