banner461
banner195

Acılı baba 15 yaşındaki kayıp kızını arıyor

Kayseri’de yaşayan 15 yaşındaki Ebru Aydın, 11 Temmuz'dan bu yana bulunamıyor.

Acılı baba 15 yaşındaki kayıp kızını arıyor
28 Haziran 2016 Salı 11:29

banner143
banner134
Kızının, internetten tanıştığı Afyonkarahisar Işıklar köyünde yaşayan biri tarafından tehditle kaçırıldığına inandığını söyleyen Baba Hasan Aydın, 
 
“Haziran ayının birinde böyle bir olay daha yaşanmıştı ama biz gidip Afyonkarahisar çocuk şubesinden alıp getirdik kızı. Kızımın tehdit edildiğine inanıyorum. Kızı ailesi ile tehdit etmiş olabilirler diye düşünüyorum ama kendi ağzından duymadığım için de kesin bir şey diyemiyorum” dedi.
 
"Kızıma kızgın değilim"
Emniyet’e gerekli başvuruları yaptıklarını da söyleyen Hasan Aydın, “Şahısla telefonla görüştüğümde kızımın yanında olmadığını başka bir arkadaşına gitmiş olabileceğini, kendisinin de işinde gücünde olduğunu söyledi. Emniyete başvurduk ama onlar da artık ellerinden başka bir şey gelmediğini söylediler. Emniyet ayrıca gerekli yerlere yazı yazdıklarını ama hiçbir cevap alamadıklarını söyledi. Ayrıca Işıklar Köyü Muhtarlığı'ndan da cevap alamıyorum. Ayın 11’inden beri kızımdan hiçbir haber almadım. Yetkililerden ricam bir an önce kızımı bulsunlar. Kızıma da kızgın değilim yaşının küçüklüğüne veriyorum. Ne olduysa da oldu artık mecburen bir çare bulacağız.” ifadelerini kullandı.
 
Baba Hasan Aydın, kızını görenlerin ya da nerede olduğuna dair duyum alanların kendisine 0546 676 8449 numaralı telefondan ulaşabileceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.