banner461
banner195

Kırşehir'e şehit haberi geldi!

Kırşehir, yine acı bir haberle daha uyandı, Hakkari’de hainler mübarek Ramazan ayında yine boş durmadı.

Kırşehir'e şehit haberi geldi!
24 Haziran 2016 Cuma 16:05

banner143
banner134
Meydana gelen patlamada şehit olan 4 askerden birisi de Boztepeli Astsubay Mustafa Gevrek Hakkari’de sabah saatlerinde meydana gelen patlamada 4 asker şehit oldu.Şehit askerlerden Astsubay Mustafa Gevrek Kırşehir’in Boztepe ilçesinden.

Henüz iki yıllık Astsubay olduğu öğrenilen şehidin, Kırşehir eski müftülük civarındaki alev ticaretin olduğu binadaki evine kara haber geldi.

Genel Kurmay’dan yapılan açıklama şöyle.

24 Haziran 2016 Cuma günü Mardin-Derik ilçesi Bayırköy Mahallesinde adli arama faaliyeti icra eden unsurlarımıza bölücü terör örgütü mensuplarınca gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucu iki kahraman silah arkadaşımız saat 06.30’da şehit olmuştur.

Ayrıca Hakkâri Çukurca karayolunun emniyetini alan unsurlarımızın bulundukları bölgede, el yapımı patlayıcıların patlaması sonucu dört kahraman silah arkadaşımız saat 07.15’te şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu alçakça saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.