banner461

Göreme Belediyesi Gaziantep Gastrofest Fuarına Katılacak

12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Gaziantep'te düzenlenecek olan Gaziantep Gastrofest Fuarına Nevşehir'den Göreme Belediyesi de katılacak.

Göreme Belediyesi Gaziantep Gastrofest Fuarına Katılacak
12 Eylül 2019 Perşembe 14:01

banner143
banner134

Gastrofest’in ikincisi bu yıl, 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında düzenlenecek.

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, GAGEV bünyesinde, Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen, Gastroantep Uluslararası Gastronomi Festivaline Gaziantep Büyükşehir belediye başkanı Fatma Şahin’nin davetlisi olarak Göreme belediyeside katılım sağlayacak olup tüm yerli ve yabancı misafirler için stant açacaktır. Fuar  12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Festival Park ve Hayri Tütüncüler Parkında düzenlenecektir.

Dünya’nın birçok yerinden ve UNESCO Şehirlerinden Ünlü ve Yıldızlı Şeflerin, Gurme ve Yemek Yazarlarının, Sektör Profesyonelleri ile basının katılacağı Festivalde; şef performansları, konferanslar, paneller, atölyeler, konser, yarışmalar, çocuk, sanat atölyeleri gibi etkinlikler yer alacak.

 Ulusal ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin yer alacağı Gaziantep gastrofest 2019 Fuarı'nda Kapadokya’nın başkenti Göreme'de yerini alacak. Göreme olarak tüm yönleriyle tanıtılacak. Göreme'nin tarihi ve turistik mekanlarından, işletmelerine kadar hemen hemen her şeyin yer alacağı fuara adeta tanıtım anlamında Göreme damgasını vuracak.

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, mesajında; “Gaziantep Gastrofest 2019 fuarının Kapadokya için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, özellikle turizm ile ilgili güzel gelişmeler elde etmeyi planladığımız önemli fuarlarımızdan biri olacaktır. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin katılacağı fuara Göreme belediyesi olarak basın birimimizi görevlendirerek Gaziantep’te fuar alanında gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Bir bütün halinde katılmamız daha verimli olmamızı sağlayacaktır. Fuarlardaki birlik ve beraberliğin ana teması budur. ” diyerek tüm misafirlerimizi standımıza bekliyoruz dedi.

Festivalin açılış korteji 12 Eylül 2019 tarihinde saat 17:00'da Kale Önünden (Keçihane Yokuşu) başlayacak olup, Gümrük Caddesi, Alaüddevle Sokak, Eski Saray Caddesi, Kunduracılar Çarşısı, Almacı Pazarı, Gaziler Caddesinde devam edecek ve Balıklı Parkı’nda sona erecek olan kortej konserler ve stantların ikramlarıyla devam edecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.