banner461

Uçhisar Haydar Çankaya İlk Ve Ortaokulu’ndan Örnek Bir Çalışma Daha

Uçhisar Haydar Çankaya ilk ve ortaokulu öğrencilerinin; Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Derslerinde hazırlamış oldukları ürünler ile ana sınıfı öğrencilerinin çalışmaları okul sergi salonunda büyük bir coşku ile sergilendi.

banner503
Uçhisar Haydar Çankaya İlk Ve Ortaokulu’ndan Örnek Bir Çalışma Daha
02 Haziran 2016 Perşembe 17:34

banner143
banner134
Serginin açılışı; Uçhisar Belediye Başkanı Sn. Ali KARAASLAN, Hacı Bektaş’ı Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Mehmet Dursun ERDEM, Dekan yardımcısı Sn. Yrd. Doç. Dr. Barış ÇİFTÇİ, Dekan Yardımcısı  Sn. Doç. Dr. Bülent Okan MİÇOOĞULLARI, Türkçe Eğitimi Bölüm Başkanı Sn.Yrd. Doç. Dr. Mesut GÜN, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Sn. Yrd. Doç. Dr. Selçuk AKPINAR, Beden Eğitimi Bölümü Öğretim Görevlisi Sn. Kürşat ÖZCAN, Özel Kardelen Koleji okul Müdürü Sn. Faruk ÇAMCI ve Uçhisar Haydar Çankaya Okul Müdürü Sn. Fatih ARIKAN Tarafından gerçekleştirildi.
Sergiye katılanlar; Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortaokulunda yapılmış olan bu serginin Uçhisar’a ve çevre okullara örnek teşkil edebilecek güzellikte ve değerde olduğunu vurgularken sergide emeği geçen Teknoloji Tasarım Öğretmeni Konca GÜN, Görsel Sanatlar Öğretmeni Egemen Leman ŞAHİNER’e de teşekkürlerini sundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.