banner461
banner195

Altıntıldız Koleji Yardımları Yola Çıktı

Altınyıldız Koleji tarafından İyilik Hareketi kapsamında Ardahan, Şanlıurfa ve Hakkari’deki üç okulun öğrencilerine ulaştırılmak üzere toplanan giyecek, kırtasiye ve oyuncaktan oluşan yardım malzemeleri yola çıktı.

Altıntıldız Koleji Yardımları Yola Çıktı
07 Mart 2013 Perşembe 11:29

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Liselerinde toplanan yardım malzemeleri Ardahan, Tunçoluk Köyü İlkokulu, Şanlıurfa Gözeler Anasınıfı ve Hakkari Çukurca İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine dağıtılmak üzere 06.03.2013 günü PTT kargo ile gönderildi.

            Okul Öğrenci Meclisinin, okul içerisinde başlattığı yardım kampanyası 22 Şubat–01 Mart tarihleri arasında başlatılmış, öğrenci ve velilerimiz kampanyaya büyük destek vermişlerdir. Türk Milletinin yardımlaşmaya büyük önem verdiğinin göstergesi olan bu yardımlar, gönderilen okullardaki öğrencilere dağıtılarak, o öğrencilerin ihtiyaçları karşılanmış olacaktır.

            Yardım kolilerini öğrencilerimiz kargo araçlarına kendileri taşıyarak, yardım malzemeleriyle birlikte ilgili okullardaki öğrenci arkadaşlarına sevgilerini de göndermişlerdir.

            Yardım kampanyamıza destek veren öğrenci ve velilerimizi kutluyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.