banner461
banner195

At ve Köpek İskeletleri Büyük İlgi Görüyor

Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Jandarma At Köpek Eğitim Merkez komutanlığının sergisi görenleri şaşkına çeviriyor.

At ve Köpek İskeletleri Büyük İlgi Görüyor
01 Nisan 2014 Salı 10:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Jandarma At Köpek Eğitim Merkez komutanlığının sergisi görenleri şaşkına çeviriyor.

Geçtiğimiz günlerde Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’in komutanlık bünyesinde düzenlenen kan bağışı kampanyası için teşekkür ziyaretinde bulunduğu JAKEM komutanı J. Yarbay Halil Altıntaş, Gülen’e sürpriz yaptı.

JAKEM bünyesinde oluşturulan müzeyi gezdiren Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi Komutanı J. Yarbay Altıntaş, içerisinde at ve köpek iskeletinin yanında, komutanlığının at ve köpek eğitiminde kullandığı materyalleri tanıttı.

Nal, Eğer, Çanta, Eğitim araç gereçlerinin yanında bir adet at, bir adette köpek iskeletinin yer aldığı müzeyi büyük bir şaşkınlık içerisinde gezen Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, ilk kez gördüğü müzenin tüm Nevşehirliler tarafından da görülmesi tavsiyesinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.