banner461

Başkan Aktürk, bayramlaşmak için makamı Ürgüp meydanına taşıdı

Ürgüp belediyesi tarafından meydanda hazırlanan çadırda bayramlaşma programı yapıldı.

banner503
Başkan Aktürk, bayramlaşmak için makamı Ürgüp meydanına taşıdı
05 Haziran 2019 Çarşamba 20:05

banner143
banner134

Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, alışılmış bayramlaşma programlarının dışına çıkarak makamda bayramlaşmak yerine makamı insanların içine taşıyalım düşüncesiyle meydanda hazırladıkları alanda bayramlaştıklarını belirtti.

Aktürk şöyle konuştu: "Makamda bayramlaşmanın yerine biz makamı insanların içine taşıyalım istedik, bu bayramı Cumhuriyet meydanında kutlayalım istedik, özellikle bölgemize gelmiş olan yerli yabancı misafirlerimizle bayramlaşıyoruz, kucaklaşıyoruz, çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bayramda bölgeyi gezmek için gelen misafirlerimiz yaşadıkları memleketlerde böyle bir uygulamanın olmadığını ifade ediyorlar, böyle bir uygulamanın kendi memleketlerinde de olmasını istiyorlar. Bunlarda bizi ne denli doğru bir iş yaptığımızı ve vatandaşımızın teveccühünü görme noktasında bizlere olumlu olarak yansıyan unsurların başında geliyor."

Aktürk, başta Ürgüplü hemşehrilerinin ve bölgeye gezmek üzere gelen misafirlerin bayramını kutlayarak, hepsine iyi tatiller iyi eğlenceler dileğini de ifade etti.

Kurulan çadıra AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer de katılarak vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

Başkan Aktürk bayramlaşmaya gelen çocuklara çeşitli hediyeler verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.