banner461
banner195

Çalış Kasabasında Kutlu Doğum Coşkusu

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Çalış Kasabasında düzenlenen Kutlu Doğum etkinliği, kasaba halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Çalış Kasabasında Kutlu Doğum Coşkusu
18 Nisan 2016 Pazartesi 12:49

banner143
banner134
Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Çalış Kasabasında Çalış Belediyesi Ve  Belediye Başkanı Alpaslan Özer'in Katkılarıyla, Çarşı Cami İmamı Ali Gedik , Merkez Cami İmamı Serkan Yıldırım Ve Uhud Cami İmami Mesut Beytuzun’un Yardımları İle Kutlu Doğum Haftası Proğramı Yapıldı.

Proğrama Konuşmacı Olarak Katılan Nevşehir İl Müftü Yardımcısı  A. Celalettin Altunkaya, Avanos İlçe Müftüsü Mehmet Fidan İlahileriyle Ve Semazen Gösterileriyle Ayrı Bir Tat Veren Grup Beyza Ve Çalış Kasaba Halkı İle Birlikde Kutlama Yapıldı.

Kutlu Doğum Haftasının hayırlara vesile olmasını dileyen Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer; “Böyle önemli bir programa katılımlarından dolayı başta Milli Eğitim camiamıza, diyanet camiamıza teşekkür ediyorum. Hakikaten kasaba halkını bu şekilde bir araya getirerek Peygamber Efendimizin doğumuyla ilgili bir programın yapılmış olması sevindirici gurur verici dedi.

Etkinlik kapsamında Çalış Belediyesi tarafından vatandaşlara Kandil Simidi, Osmanlı Şerbeti ikram edildi. Ayrıca Belediye Başkanı Alpaslan Özer tarafından kasaba halkına Kutlu Doğum dolayısıyla gül dağıtıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.