banner461

Eyüp Emre Artunay'ın 2. kitabı "Karanlığı Kucakladım" çıktı

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ın oğlu Eyüp Emre Artunay'ın "Galiba Deliriyorum" adlı eserinin ardından “Karanlığı Kucakladım” adlı ikinci kitabı çıktı.

Eyüp Emre Artunay'ın 2. kitabı "Karanlığı Kucakladım" çıktı
28 Aralık 2018 Cuma 17:19

banner143
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ın oğlu Eyüp Emre Artunay'ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen "Galiba Deliriyorum" adlı eserinin ardından, “Karanlığı Kucakladım” adlı ikinci kitabı çıktı.

Yürek ısıtan ve yaşanmışlık dolu öyküden oluşan 'Karanlığı Kucakladım' isimli kitabi www.kitapyurdu.com adresinden temin edebilirsiniz.

Kitabın Tanıtımı:

Atilla’nın belinde rahmetli babasından kalan Sig Sauer, arkasında pişmanlıkları ve aklında ise güzel bir kadın; Azin vardır. Genç adam kendisini bir piramidin tam ortasında hissetmektedir. Öyle bir yerdir ki burası, pislik aşağı akar, servet ise yukarı çıkar. Kimse tepeden başlayamaz.

Herkes en dipten, arkasında kanlı adımlar bırakarak, aheste aheste tırmanır yukarıya. Bir çeşit yarış gibidir aslında. Öyle bir piramitti ki burası, tırmananlar hiçe sayar sevdiklerini, bedenini, servetini ve umudunu. Ve sonra, yalnızca bir avuç insan oturur en tepeye… Bunu başarabilenlere de büyük bir hakikat, bir dilim pişmanlık ve bir parça bahane altın tepside sunulur. Bahane ezelden beri aynıdır, başka bir şans tanımaz ki bize hayat! Başka çareleri de yoktur; ya en tepeye ulaşacak ya da tırmanırken kayıp düşeceklerdir.

Oysa Atilla en başından beri başka bir yol seçmişti: piramidi tam ortasından yıkmak!

Yayın Tarihi    2018-11-27
ISBN    6052182352
Baskı Sayısı    1. Baskı
Dil    TÜRKÇE
Sayfa Sayısı    244
Cilt Tipi    Karton Kapak
Kağıt Cinsi    Kitap Kağıdı
Boyut    13.5 x 2 cm

Eyüp Emre Artunay kimdir ?

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ın oğlu olan Eyüp Emre Artunay 28.04.1994 Üsküdar/İstanbul doğumlu. Aslen Sivas/Zaralıdır.  Fevziye Mektepleri Vakfı Ayağaza Işık Lisesi mezunu. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde son sınıf öğrencisidir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.