banner461
banner195

Nevşehir Forum Kapadokya AVM'de Yusuf Güney rüzgârı

Türk pop müziğinin sevilen ismi Yusuf Güney, Nevşehir Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi’nde Nevşehirli hayranlarıyla buluştu.

Nevşehir Forum Kapadokya AVM'de Yusuf Güney rüzgârı
26 Kasım 2016 Cumartesi 16:42

banner143
banner134
Ünlü sanatçı Yusuf Güney Nevşehir Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi'nin organize ettiği imza gününde Nevşehirli hayranlarıyla bir araya geldi.
Türk pop müziğinin sevilen ünlü sanatçısı Yusuf Güney, Nevşehir Forum Kapadokya AVM'ye Geldi.
Düzenlediği etkinlikler ile Bir çok ünlü ismi hayranlarıyla buluşturan Nevşehir Forum Kapadokya AVM 7. yaşını kutladığı bu günde ünlü sanatçı Yusuf Güney'i ağırladı.

Forum Kapadokya 7.yaşını kutluyor! Türk Pop müziğinin başarılı ismi Yusuf Güney,  mini konser ve imza günü ile Forum Kapadokya'ya geldi.

Bugün saat 16.00’da Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip, imza dağıtan Yusuf Güney, sevilen parçalarından bir kaçını da Nevşehir Forum Kapadokya AVM de ziyaretçileri için seslendirdi.

1 saat sürmesi gereken imza günü yoğun kalabalık sebebiyle uzayınca ünlü sanatçı Yusuf Güney zaman zaman yorgunluktan enterasan pozlar verdi. Çocuklara yoğun ilgi gösteren Güney’in çocuk sevgisi bir hayli şaşırttı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.