banner461

Yürekli: 'Özkonak Pilav Şenliğimiz Bayramın 3.Günü...'

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasında Geleneksel Pilav Şenliği 17.06.2018 Pazar Ramazan Bayramının 3.Günü yapılacak.

banner503
Yürekli: 'Özkonak Pilav Şenliğimiz Bayramın 3.Günü...'
13 Haziran 2018 Çarşamba 23:48

banner143
banner134

26’ıncı Geleneksel Özkonaklılar Pilav Şenliği bu yılda Özkonak kasabası Ceneviz Vadisinde düzenlenecek muhteşem bir programla kutlanacak. 

Her sene Mayıs ayının son pazar günü tertip edilen Geleneksel Pilav Şenliği etkinligi bu yıl ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile 26’ıncısı düzenlenecek şenlik Özkonak Belediyesinin katkılarıyla birlikte 17.06.2018 tarihinde Ramazan Bayramının 3. günü ÖZKONAK kasabası Ceneviz vadisinde yapılacağı belirtildi.

Konu hakkında açıklamada bulunan Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli; "Özkonak Belediyemizin ve Özkonaklılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğimizin Birlikte Düzenleyeceği "Geleneksel Pilav Şenliği" 17.06.2018 Pazar Günü Saat 17:00'de Özkonak Ceneviz Vadisinde Yapılacaktır. Etkinliğimize Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir" dedi.

Yürekli: "Biz Büyük bir aileyiz!"

Başkan Yürekli, "Hem Mübarek Ramazan Bayramını, hem de Geleneksel Pilav Şenliğimizi birlikte kutlayacağımız bu günde gurbetçilerimiz sılai rahim yapma fırsatı yakalayacaklar. Tüm Özkonaklı hemşehrilerimizi bu günde aramızda görmekten büyük onur duyacağız" dedi.

Özkonak Belediyesi himayelerinde düzenlenecek olan Geleneksel Pilav Şenliği etkinliğine İstanbul'da yaşayan gurbetçiler başta olmak üzere Nevşehir Protokolü de davetli olarak katılım gösterecek.

Bu muhteşem etkinlik kaçmaz...

Tarih: 17.06.2018 Pazar 

Saat: 17:00

Yer: Özkonak Ceneviz Vadisi

Başkan Yürekli'den Davet!

Özkonak Belediyemizin ve Özkonaklılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğimizin Birlikte Düzenlediği Geleneksel Pilav Şenliği 17.06.2018 Pazar Günü Saat 17:00 da Özkonak Ceneviz Vadisinde Yapılacaktır. Organizasyonumuza Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir.
İlker YÜREKLİ
Özkonak Belediye Başkanı
Not: Çocuklar İçin Eğlenceler Saat 12:00 de Başlayacaktır.

FİBHABER.COM Nevşehir'in ilk ve en çok izlenen haber sitesi...

Nevşehir'in Bağımsız Güncel Haber www.fibhaber.com


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.