banner461

Ayşe ve Umut Barındırır Çifti Muhteşem Düğünle Dünya Evine Girdi

Ayşe ve Umut Barındırır çifti hafta sonunda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana tesislerinde yapılan rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi...

Ayşe ve Umut Barındırır Çifti Muhteşem Düğünle Dünya Evine Girdi
28 Temmuz 2019 Pazar 00:59

banner143
banner134

Barındırır ve Bilgin ailelerimizin biricik evlatları, İbrahim Umut ve Ayşe çifti, hafta sonu Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Nevşehir İş Ve Siyaset Dünyası Bu Düğünde Buluştu

Nevşehir İş ve Siyaset Camiasını buluşturan muhteşem düğünde Ayşe ve Umut Barındırır​ çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Ayşe ve Umut Barındırır​ çifti, çok sayıda davetlilerin katılımlarında gerçekleştirilen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesislerinde gerçekleştirilen düğün gece geç vakitlere kadar devam etti.

Davetlileri kapıda karşılayan Barındırır ve Bilgin aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler.  

Oldukça heyecanlı görünen genç çift’in nikâhını Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı kıyarken, nikâh şahitliklerini ise AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftci ve Abdullah Özden birlikte yaptı.

Çiftin nikahını kıyan Belediye Başkanı Rasim Arı, nikah sonrası yaptığı konuşmasında her iki aileyi de kutlarken çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu.

‪Genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyorum.‬

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Ayşe ve Umut Barındırır​ çiftinin düğününe katılarak, Bilgin ve Barındırır Ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Genç çifte bir ömür boyu saadet dileklerini ileten Açıkgöz ve Menekşe, iki aileyi de tebrik etti.

Genç çiftin düğün merasimine, MHP MYK Üyesi Nevşehir 25. Dönem Milletvekili Mehmet Varol, AK Parti Nevşehir İl Başkan Yardımcısı Av.  Muhammed Feyzi Aygün, Eski Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Rıza ve Ünal Kalfaoğlu, Nevşehirli Bürokrat Necdet Ada, Nevşehir Belediye Spor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, Hamza Köybaşı, Ahmet Ertaş, Ali Kemikkıran, Serhat Sonugelen, Ahmet Ertaş, Yener, Taner ve Salim Erdoğan, Emrah Akün, Eski Çat Belediye Başkanı Kamil Duru, ile çok sayıda davetli katılarak çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Düğün töreninde Ayşe ve Umut çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileyen Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Barındırır ve Bilgin ailelerimizin biricik evlatları, kardeşlerimiz İbrahim Umut ve Ayşe çiftinin mutluluklarına hep birlikte şahitlik ettik.‬ ‪Genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyorum.‬" dedi...

Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'de; "Ayşe ve Umut'un düğün merasimlerinde yanlarında bulunarak mutluluklarını paylaştık. Merasimin her iki aileye de hayırlı olmasını temenni etti.

Aile adına açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanlığı yönetim kurulu üyesi Mehmet Cingil; bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. 

Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları ve sanatçı Muammer Ünal'ın orkestrası eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde genç çift ve davetliler doyasıya eğlenirken Nevşehir dışından gelen çok sayıda konuklar da geceye renk kattı.

Gecenin kahramanları Ayşe ve Umut Barındırır​ çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyon olarak Ayşe ve Umut Barındırır​ Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

nevsehirorganizayon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.