banner461
banner195

Burcu ve Hasan Cingitaş Çifti Muhteşem Düğünle Dünya evine Girdi

Burcu ve Hasan Cingitaş çifti, hafta sonu düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Burcu ve Hasan Cingitaş Çifti Muhteşem Düğünle Dünya evine Girdi
10 Ağustos 2018 Cuma 14:49

banner143
banner134

Nevşehirli Değerli İş adamı Musa Harun Cingitaş'ın Oğlu Hasan Cingitaş ile Trabzon'un Ortahisar ilçesi eşraflarından emekli komutan Ergin Üçüncü'nün biricik kızı Burcu Üçüncü hafta sonu Ürgüp Otel Mustafa'da düzenlenen göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine girdi...

Burcu Üçüncü ve Ürgüp'te Diş Hekimliği yapan Hasan Cingitaş çiftinin düğünü Nevşehir’in sağlık ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Nevşehir’in sevilen tanınmış ailelerinden Cingitaş ailesinin oğulları Hasan Cingitaş ile yine Üçüncü ailesinin kızı Burcu Üçüncü, gerçekleştirilen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler.

Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda davetlilerin katılımında düzelenen Muhteşem düğünde Burcu ve Hasan CİNGİTAŞ çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Ürgüp Otel Mustafa havuz başında gerçekleştirilen düğün gece geç vakitlere kadar devam etti.

Cingitaş ve Üçüncü ailelerinin hiç bir masraftan kaçınmadığı düğün töreni masalları aratmadı. Davetlileri kapıda karşılayan Cingitaş ve Üçüncü aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiler. 

EVLİLİK CÜZDANI GELİNE VERİLDİ

Oldukça heyecanlı görünen genç çift’in nikâhını Ürgüp Belediyesi Nikah Memuru Nuray Ünlü, nikâh şahitliklerini ise Serpil Tosun, Yasin Akkoç, Onur Ulukuş ve Necmettin Tosun birlikte yaptı.Çiftin nikahını kıyan Ünlü, resmi evlilik cüzdanını da gelin hanıma verdi ve nikah sonrası yaptığı konuşmasında her iki aileyi de kutlarken çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu.

Sahne önüne konulan konsepte Kıyılan nikâhın ardından alkışlar arasında Burcu ve Hasan CİNGİTAŞ çifti ilk dansı gerçekleştirdiler. Ardından Çiftin Babaları Ergin Üçüncü ve Musa Harun Cingitaş tarafından evlatlarına Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediyeleri takdim edildi.

Düğünde Damat Zeybek Oynadı 

Düğünde Türk Halk Müziğinin genç seslerinden Ersin Tunç ve Orkestrasının seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla davetlilerden büyük beğeni topladı. Yine Sanatçı Ayşegül'ün performansıda davetlilerden tam not aldı. Pasta ve takı törenin ardından düğünün ilerleyen saatlerinde Damat Hasan Cingitaş eşi Burcu için Zeybek oynadı.

Trabzon'un güzel ilçesi Ortahisar ve Almanya'dan gelen davetliler Düğün boyunca keyiflerince eğlenirken sahneyi hiç yalnız bırakmadılar. 

Düğün töreni sonrası FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan genç çiftin aile büyükleri Nevşehirli iş adamı Musa Harun Cingitaş, "Bu güzel günümüzde Evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm akraba, arkadaş, dost ve yakınlarımıza teşekkür ederiz"” dedi.

Gecenin kahramanı Burcu ve Hasan çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyon tarafından göz alıcı konsepte süslemeleriyle düzenlenen düğünü dolduran çok sayıda davetliler tarafından tam not alan Organizasyonda renkli görüntüler yaşandı. 

Bölgede Organizasyon işlerinin tartışmasız bir numarası olan FİB Ajans Organizasyon tarafından Davetliler için en ince ayrıntının hazırlanarak düşünüldüğü düğünde hiçbir masraftan kaçınmayan aileler, gerek görsel şovlar, gerekse de davetliler için hazırlanan menü ve eğlence ile uzun yıllar unutulmayacak bir düğünle çocukları Burcu ile Hasan’ın mürüvetini dostlarıyla paylaştı.

FİB ajans Organizasyon olarak Burcu ve Hasan CİNGİTAŞ Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

FOTOĞRAF SANATÇISI HALİL GÜNEŞ STÜDYOSU FARKIYLA...

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.