banner461

Çocuk Filmleri Kuşağı’nda Minikler Eğlenerek Öğreniyor

Nevşehir Belediyesi’nin çocuklara özel film gösteriminde bu kez “Sagu Pagu” animasyon filmi miniklerin beğenisine sunuldu.

banner503
Çocuk Filmleri Kuşağı’nda Minikler Eğlenerek Öğreniyor
16 Şubat 2020 Pazar 14:32

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi’nin çocuklara özel film gösteriminde bu kez “Sagu Pagu” animasyon filmi miniklerin beğenisine sunuldu. Çocuklara hayvan sevgisi ve çevrenin yanı sıra arkadaşlık ve yardımseverliğin önemini vurgulayan film gösterimi sırasında patlamış mısır ikram edildi.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Çocuk Filmleri Kuşağı’, Nevşehirli çocukları sevilen animasyon filmleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Keremcem ile Cansu Tosun'un rol aldığı “İksir” adlı animasyon filmini çocukların ücretsiz olarak izlediği etkinlikte, bu hafta sonu “Sagu Pagu” adlı animasyon film gösterildi.

Su kaynakları, soyu tükenen hayvanlar, kuraklık gibi olgulara dikkat çeken, yardımseverlik, dayanışma, arkadaşlık gibi duygudaşlıkların öneminin vurgulandığı filme minik izleyiciler yoğun ilgi gösterdi.

 Belediye Başkanı Rasim Arı’nın Nevşehirli çocuklara hediyesi olan sinema buluşması için aileleri ile birlikte Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne gelen çocuklara patlamış mısır ikram edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.