banner461
banner195

Dinler'den Barış Arduç'a Nevşehir Belediyespor Atkısı

KAPTİD Başkanı ve Nevşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler, son dönemde oynadığı filmleriyle adından söz ettiren Barış Arduç'u Ürgüp Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'da ağırladı.

Dinler'den Barış Arduç'a Nevşehir Belediyespor Atkısı
13 Şubat 2019 Çarşamba 20:43

banner143
banner134

Nevşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Dinler, Kapadokya çekimleri devam eden Kuzgun dizisinin genç ve başarılı başrol oyuncusu Barış Arduç'u Ürgüp Kayakapı Premium Caves - Cappadocia'da misafir ederek kendisine Nevşehir Belediyespor atkısı hediye etti. 

Kuzgun dizisi için başarı dileğinde bulunan Turizmci Yakup Dinler, Barış Arduç ile turizm, sanat, spor konularında koyu bir sohbet ve muhabbetin ardından ünlü oyuncuya Nevşehir Belediyespor'un kırmızı beyazlı atkısını hediye ederek, kendisini Nevşehir'de oynanacak bir maça davet etti.

Bu akşam 20.00’de Star TV’de Kuzgun dizisiyle seyirci karşına çıkmaya hazırlanan yakışıklı oyuncu Barış Arduç'da, Dinler'e ev sahipliği, nazik maç daveti ve atkı için teşekkür etti. Maç davetinide geri çevirmeyen Arduç, Proğram dahilinde seve seve katılabileceğini söyleyerek, Nevşehir Belediyespor'a da 2.Lig yolunda başarı dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.