banner461

Düğün Albümleri İçin Yeni Gözde Mekan Mantarkaya

Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte yeni evlenen çiftlerin dış mekân albüm çekimlerinde tercihleri Kapadokya'nın birbirinden eşsiz mekanları oluyor.

banner503
Düğün Albümleri İçin Yeni Gözde Mekan Mantarkaya
03 Temmuz 2020 Cuma 18:14

banner143
banner134

Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte yeni evlenen çiftlerin dış mekân albüm çekimlerinde tercihleri Açıksaray Ören Yeri olurken Şükriye & Yılmaz çifti nikâhlarını da ören yerinde bulunan Mantarkaya önünde kıydırarak bir ilke imza attılar.

Doğanın eşsiz güzelliğine sahip, mantar şeklindeki peribacası önünde kıydığı nikâhın ardından yeni çifti tebrik eden Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci, Samsun’dan ilçemize gelin olan Şükriye hanımın Mantarkaya önünde nikâh talebini mutlulukla yerine getirdiklerini belirtti.  Fotoğraf sanatçıları eşsiz zenginliğe sahip Açıksaray Ören Yeri, yeni çiftler tarafından en çok tercih edilen dış çekim mekânı olacağının sinyallerini veriyor.

Düğün Bizim İşimiz!

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda "FİB Ajans Organizasyon" size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

nevsehirorganizayon.com

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.