banner461

Göl Kıyı’sının Ünlü Oyuncuları Avanos'ta

Göl Kıyı’sının Ünlü Oyuncuları Meltem Cumbul, Seren Şirince, Pelin Ermiş ve Yiğit Özşener Nevşehir'in Avanos ilçesinde Güray Müze’sini Gezdiler.

banner503
Göl Kıyı’sının Ünlü Oyuncuları Avanos'ta
06 Haziran 2016 Pazartesi 14:00

banner143
banner134
Yılın en iyi tiyatro oyunları arasında gösterilen, bir ev ve kıyıda yaşanan korkunç olayın, bir ailenin yaşamında neleri değiştirebileceğini anlatan “Göl Kıyısı” adlı tiyatro oyununu sergilemek için Nevşehir’e gelen oyuncular Meltem Cumbul, Seren Şirince, Pelin Ermiş, Yiğit Özşener ve oyunun orgnizasyonunu gerçekleştiren Suat Koçak Avanos Güray Müze’yi gezdiler.
 
Dünya’nın ilk ve tek yer altı çömlek ve seramik müzesi olarak Avanos’ta ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden Güray Müzeyi, müze yöneticisi Türkay Tüysüz eşliğinde gezerek bilgi alan Meltem Cumbul, Seren Şirince, Pelin Ermiş,Yiğit Özşener ve Suat Koçak hayranlıklarını gizleyemediler.
 
Müzede bulunan antik tiyatroyu çok beğenen oyuncular ilerleyen günlerde burada bir oyun sergileyebileceklerinin de sinyalini verdiler.
 
Ünlü oyuncular Meltem Cumbul ve Seren Şirince müzenin çanak atölyesinde ustalardan çanak yapımını izlemeyi de ihmal etmediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.