banner461
banner195

İnancalı Kardeşler erkekliğe ilk adımını göbek atarak kutladı

Metin Efe ve Çınarcan İnancalı Kardeşler, Uçhisar Balık Evi Restourantta düzenlenen görkemli sünnet töreniyle Erkekliğe ilk adımını attılar..

22 Ağustos 2016 Pazartesi 13:43

banner143
banner134
Metin Efe ve Çınarcan İnancalı Kardeşlerin  Muhteşem Sünnet Şöleni… 

Ebru ve Ahmet inancalı Çiftlerinin evlatları Metin Efe ve Çınarcan İnancalı Kardeşler Uçhisar Balık Evi Restourantta düzenlenen sünnet düğünü ile delikanlılığa ilk adımını attılar.
Ebru ve Ahmet inancalı Çiftlerinin evlatları Metin Efe ve Çınarcan İnancalı Kardeşler’in sünnet düğününe katılım oldukça yoğundu. Sünnet düğününde İnancalı Ailesinin arkadaşları, akrabaları ve sevenleri de yalnız bırakmadı. Düğüne Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün de katıldılar.

PADİŞAH TAHTINA OTURDU

Delikanlılığa ilk adımını muhteşem bir düğünle atan Metin Efe ve Çınarcan İnancalı Kardeşler, deyim yerindeyse davete icabet eden misafirlerin göz bebeği oldu. Mehter Müziği ve Padişah kıyafeti ile düğün salonuna anne ve babası ile beraber giren İnancalı Kardeşler’in heyecanı gözlerden kaçmadı. Anne ve babasının eşliğinde FİB ajans & Organizasyon tarafından kendisi için hazırlanan padişah tahtına oturan minik İnancalı Kardeşler’i görenler duygu dolu anlar yaşadı.
 
DAVETLİLERDEN TAKI YAĞMURU

Balık Evi Restourantta  gerçekleşen düğün töreninde davetlilerin şıklığı da göz doldurdu. Çocuklar için getirilen palyaço ise çocukların ilgi odağı oldu. Çocuklar için özel olarak getirilen palyaçoyu gören miniklerin sevinci görülmeye değer anlar yaşattı. Düğünde anne ve babası ile beraber masaları teker teker ziyaret eden küçük İnancalı kardeşler, sevenleri tarafından takı yağmuruna tutuldu.

İnancalı çiftleri önce Dans ettiler ardından davetlilerle birlikte oyun havaları eşliğinde eğlenen davetliler sahneyi hiç boş bırakmazken özellikle davetlilerin gönüllerince coşkulu eğlenceleri de görülmeye değerdi.

Metin Efe ve Çınarcan İnancalı kardeşlerin erkekliğe ilk adımlarını göbek atarak kutlaması ise bu Görkemli Sünnet Düğününe damga vurdu. Çok renkli görüntülerin yaşandığı sünnet düğününde minik kardeşlerin göbek showu davetlilerden uzun süre alkış topladı.

Unutulmaz bir gece yaşayan Davetlilerden tam not alan Sünnet Düğününü Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinin organizasyonda ki en büyük ismi FİB ajans Organizasyon gerçekleştirdi.

Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak İnancalı ailesine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.