banner461

Kuzgun ve Meryem yıllar sonra ilk kez karşılaşıyor !

Nevşehir ili sınırları içerisinde yer alan Kapadokya bölgesinde çekilen ve Ay Yapım’ın, Star’da ekrana gelen yeni dizisi ‘Kuzgun’un 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

banner15
Kuzgun ve Meryem yıllar sonra ilk kez karşılaşıyor !
14 Şubat 2019 Perşembe 20:44

banner143
banner134

Ay Yapım’ın, Star’da ekrana gelen yeni dizisi ‘Kuzgun’un 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuzgun’un (Barış Arduç), annesi Meryem’le (Hatice Aslan) yıllar sonra ilk kez karşılaşılaştıkları anın yer aldığı tanıtımda, Meryem’in‘Kuzgun’ diye haykırışı izleyenleri duygulandırıyor. Terzi Derviş’in (Settar Tanrıöğen), muhtemel tehlikelere dikkat çektiği sözlerine kulak asmayan Kuzgun, kararlığını ve gözükaralığını gösterirken, Kuzgun’la Dila’nın (Burcu Biricik) başbaşa kaldıkları biranda, birbirlerinin çekimine kapıldıkları görülüyor.  

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş veÖzlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar TanrıöğenHatice AslanLevent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 2. ve yeni bölümüyle 20 Şubat Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

‘Kuzgun’ 2. Bölüm Frangman Linki :


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.