banner461
banner195

NTSO Başkanı Parmaksız'ın Oğlu Dünya Evine Girdi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız’ın oğlu Burak Parmaksız ile Büşra Keyvanoğlu çifti düzenlenen muhteşem törenle dünya evine girdiler.

NTSO Başkanı Parmaksız'ın Oğlu Dünya Evine Girdi
13 Ağustos 2017 Pazar 16:04

banner143
banner134
Uçhisar Kaya Otel havuz başında düzenlenen düğüne Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Ekrem Nurlu, Yüksel Babaoğlu, Necmi Cantekin, Daire Müdürleri, Belediye Başkanları, NTSO ve NTB Yönetim kurulu üyeleri ile iş ve siyaset dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın oğlu Burak Parmaksız ile Büşra Keyvanoğlu çiftinin nikahını Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan kıyarken, nikah şahidliğini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz,Ebubekir Gizligider birlikte yaptılar. Evlilik cüzdanını Gelin kıza veren Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, çifte mutluluklar diledi. Nikahın ardından Bakan Tüfenkçi, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler, genç çiftle fotoğraf çektirdi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi düğün sonrası açıklamasında; "Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız'ın oğlunun nikah törenine katıldık. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi...

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "NTSO Nevsehir Başkanımız Arif Parmaksız'ın oğlunun düğünündeyiz. Genç çiftimize, iki cihanda mutluluklar diliyorum" dedi.

FİB Haber merkezi olarak  Keyvanoğlu ve Parmaksız Ailelerinin biricik evlatları "Büşra ve Burak Parmaksız" çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Nevşehir'de Düğün,Sünnet , Açılış gibi tüm organizasyonlarınız için FİB Ajans Organizasyon yanınızda...

0 384 212 9 444

0 532 627 28 74


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah - 12 ay önce
Allah bir yastıkta kocatsın