banner461
banner195

Rumeysa ve Metin Körükcü Çifti '08.08.2018' tarihinde evlendiler

Rumeysa Coruk ile Metin Körükcü çifti Avanos'ta düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi... 

10 Ağustos 2018 Cuma 14:51

banner143
banner134

Rumeysa Coruk ile Metin Körükcü çifti Avanos'ta düzenlenen rüya gibi bir düğünle dünya evine girdiler. Avanos'un sevilen tanınmış eşraflarından biri olan Mümtaz Körükcü'nün oğlu Metin Körükcü ile Nevşehir merkez 75.yıl Ortaokulu' nda Beden Eğitimi Öğretmeni Hayri Coruk'un biricik kızları Rumeysa Coruk düzenlenen muhteşem törenle dünya evine girdiler.​

Davetlileri kapıda karşılayan Coruk ve Körükcü aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarına teşekkür ettiler.

Avanos Stone Concept Hotel havuz başı Tesislerinde düzenlenen düğüne Nevşehir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü şube Müdürü Yusuf Şahin, Dorak Turizm Yöneticisi Yaşar Bostan ile iş, eğitim ve turizm dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Rumeysa Coruk ile Metin Körükcü çiftinin nikahını Avanos Belediyesi Nikah Memuru Hülya Köse kıyarken, nikah şahidliğini Hasan Ceyhan Coruk ve Mehmet Ergin Özderin birlikte yaptılar.

Çiftin nikahını kıyan Hülya Ünlü, resmi evlilik cüzdanını da gelin hanıma verdi ve nikah sonrası yaptığı konuşmasında her iki aileyi de kutlarken çiftlere de ömür boyu mutluluklar dileğinde bulundu. Nikah sonunda Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce'nin çiftlere kutlama mesajını okuyan Köse, ayrıca Avanos Belediyesi anısına birde çini tabak hediye etti.

Sahne önüne konulan kürsüde kıyılan nikâhın ardından alkışlar arasında Rumeysa ve Metin KÖRÜKCÜ çifti ilk dansı gerçekleştirdiler. 
Avanos Stone Concept Hotel havuz başında gerçekleştirilen düğün Sanatçı Turgay Kozan'n seslendirdiği oyun havası parçlarıyla gece geç vakitlere kadar devam etti.

Düğün töreni sonrası FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan genç çiftin aile büyükleri Hayri Coruk ve Mümtaz Körükcü, "Bu güzel günümüzde Evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm akraba, arkadaş, dost ve yakınlarımıza teşekkür ederiz"” dedi.

Gecenin kahramanı Rumeysa ve Metin KÖRÜKCÜ çiftide "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz" dediler.

Fikret Çapacı'nın sunumları ve FİB Ajans Organizasyon tarafından göz alıcı konsepte süslemeleriyle düzenlenen düğünü dolduran çok sayıda davetliler tarafından tam not alan Organizasyonda renkli görüntüler yaşandı. 
Özellikle Gelin Rumeysa hanım ve Babası Hayri Coruk beyin birlikte yaptıkları " Kafkas Dansı" davetlilerden büyük beğeni toplarken, dans anında zaman zaman baba kızın birbirlerine sarılmaları oldukça duygulandıran görüntülere sahne oldu.


FİB Haber merkezi ve FİB Organizasyon olarak  Coruk ve Körükcü Ailelerinin biricik evlatları "Rumeysa ve Metin KÖRÜKCÜ" çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

FOTOĞRAF SANATÇISI METİN YILDIRIM STÜDYOSU FARKIYLA...

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.