banner461
banner195

Selim Şimşek Erkekliğe İlk Adımı Attı

Nevşehir in sevilen ve saygın ailelerinden Sami ve Sebahat Şimşek'in biricik oğulları "Selim Şimşek" hafta sonunda düzenlenen görkemli sünnet merasimi ile erkekliğe ilk adımını attı.

Selim Şimşek Erkekliğe İlk Adımı Attı
19 Eylül 2016 Pazartesi 18:09

banner143
banner134
Nevşehir in sevilen ve saygın ailelerinden " Şimşek ve Kemikkıran" Ailelerinin torunları, Sami ve Sebahat Şimşek çiftinin biricik oğulları "Selim Şimşek" düzenlenen görkemli sünnet merasimi ile Peygamber Efendimizin sünnetini yerine getirerek erkekliğe ilk adımını attı.

Sebahat ve Sami Şimşek'in yakışıklı oğulları Selim'in Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Tafana Tesisleri'nde hafta sonunda yapılan muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Hafız Mahmut Kemikkıran'ın duası ile başlayan Minik Selim'in Sünnet merasimine, Nevşehirli İş Adamları Selçuk Şimşek, Edip Avşar, Mustafa Kemikkıran, Ercan Civelek, Mustafa Batmaz , Görbir Dernek Başkanı Erol Mutlu, Ali, Ersin , Murat , Ali Kemikkıran, Erdoğan Daldiken, Faik Yücel, Nevşehir Montessori Akademi Sahibi Fatma Şimşek ile Şimşek ve Kemikkıran Ailesinin çok sayıda eş dost akrabaları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.   
 

Sünnet töreninde Fasıl Ekibinin seslendirdiği birbirinden güzel parçalar davetlilerden büyük beğeni topladı.

Sünnet düğününde aileler konuklarını kapıda karşılayarak en iyi şekilde ağırlarken, Anne Sebahat Şimşek ve Baba Sami Şimşek, “Sünnet şölenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Sünnet düğünün sunumlarını FİB Ajans ve Organizasyon Adına Fikret Çapacı yaparken Düğünde Minik Selim Mehter müziği eşliğinde Yeniçeri Askerleri ile sahneye getirilirken, Palyaçolarda sünnet düğününe katılan çocukları eğlendirdi. Sarı Lacivert renklerle özel olarak hazırlanan Sünnet pastasına müteakiben konuklara Osmanlı Şerbeti ikram edildi.

Daha sonra evlatları Selim'e Annesi Sebahat ve Babası Sami Şimşek​ tarafından Kuran ı Kerim ve Türk Bayrağı verilmeside davetlileri duygulandırrıken uzun süre alkışlandı.

Birçok akraba ve dostunda katıldığı sünnet düğününde  "Sami ve Sebahat Şimşek" çifti oğulları Selim’in sünneti ile yaşadığı gururu misafirleri ile paylaştı.  

Sünnet-i müekkedeleri yerine getiren Minik Selim Şimşek'in Erkekliğe adım attığı bu gurur gününde Dedesi Hafız Mahmut Kemikkıran, “Bu gün Kemikkıran ve Şimşek ailemiz için en önemli ve güzel günlerden biridir. Bu gururu ve mutluluğu yıllar önce evladımızın doğumu ile yaşamıştık. Bu günde erkekliğe adımlarıyla yaşama devam ettik. Böylesine önemli bir günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile inşallah torunumuzun mürüvvetini görmekte bir arada nasip olur” dedi.


Sünnetin aile büyükleri FİB Ajans Organizasyona gösterdikleri hizmetten ve ilgiden dolayı teşekkür ettiklerini ilettiler.

Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak Şimşek ailesine yavrularıyla beraber ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.