banner461
banner195

Sosyal Medyada Bunu Konuşuyor

Sosyal medya bu resmi konuşuyor.

Sosyal Medyada Bunu Konuşuyor
08 Haziran 2016 Çarşamba 15:27

banner143
banner134
Aydın iline bağlı Kuşadası beldesinde düzenlenen Ramazan Eğlencesine ait olduğu iddia edilen bu resim sosyal medyayı değim yerindeyse salladı.

Kuşadası Belediyesi tarafından tertip edilen ve Ramazan Eğlencesine ait olduğu iddia edilen yarı çıplak bayanların dans ettiğini gösteren bu fotograf günün olayı oldu. izleyenlere Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirten türdeki bu fotografı biz de günün en çok konuşulan olayı olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Twitterdan yapılan paylaşımlarda 'İşte CHP'li belediyenin düzenlediği ramazan eğlencesi' denilerek paylaşılan fotoğraflarla birlikte yapılan çirkin yorumlar üzerine Kuşadası Belediyesi'nden açıklama yapıldı.

Açıklamada; söz konusu fotoğraftaki gösterinin Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada birinci gelen klup öğrencilerinin dans fotoğrafı olduğu, fotoğrafın gece 22'den sonra düzenlenen ramazan etkinlikleri ile ilgisi bulunmadığı, sadece sahnenin önceden hazırlandığı için böyle bir görüntünün ortaya çıktığı ifade edilerek; 'Fotoğrafın sosyal medyada yayılma amacının art niyetli olduğu aşikardır'denildi.

İşte Kuşadası Belediyesi'nin o açıklaması:Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.