banner461
banner195

Taha Tuna Ergin Erkekliğe İlk Adımı Attı

Yakup Ergin ve Hale Ergin çiftinin evlatları Taha Tuna'nın Avanos Stone Concept Hotel Otel Havuz Başında düzenlenen muhteşem sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımını attı.

Taha Tuna Ergin Erkekliğe İlk Adımı Attı
25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:34

banner143
banner134
Kozaklı Divaisib Termal Resort Hotel Muhasebe Müdürü ve KOZTEB Yönetim Kurulu üyesi  Yakup Ergin ve Hale Ergin çiftinin evlatları Taha Tuna'nın Avanos Stone Concept Hotel Otel Havuz Başında düzenlenen muhteşem sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımını attı.

Nevşehir'in sevilen tanınmış ailelerinden Yakup Ergin ve Hale Ergin çiftinin biricik evlatları Taha Tuna'nın, Avanos Stone Concept Hotel Otel Havuz Başında İlahili muhteşem bir sünnet töreni düzenledi.

Ergin ailesinin bu mutlu gününde Sünnet törenine, Nevşehir, Kozaklı ve Kaymaklı'dan ticaret, siyaset, iş camiasından çok sayıda tanınmış ve seçkin konuklar katıldı.

FİB Ajans Organizasyon tarafından göz alıcı konsepte süslemeleriyle düzenlenen sünnet merasiminde Çorum'dan gelen İlahi Grubunun seslendirdiği birbirinden güzel ilahiler davetlilerden büyük beğeni topladı.

Minik Taha Tuna, Tören alanına Mehteran Marşı eşliğinde Yeni Çeri Askerleri tarafından taşınan Taht üzerinde alkışlar ve davetliler arasında girdi.

Heyecan, Mutluluk ve jest birarada Davetlileri tek tek kapıda karşılayan Yakup Ergin ve Hale Ergin çifti erkekliğe ilk adımını atan Galatasaraylı aslan parçası oğulları Taha Tuna'nın sünnet ettirtmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadı.

Palyaçoların yüzlerini boyadığı ve oyunlar oynadığı çocuklar da sünnet düğününde unutulmaz keyifli anlar yaşadı.

Sünnet töreni sonrası FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan Baba Yakup Ergin , ‘Bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm eş,dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

FİB Ajans ve Organizasyon olarak Sevgili Peygamber Efendimizin Sünnetini yerine getirerek erkekliğe ilk adımlarını atan Taha Tuna ERGİN kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.
Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda..
0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.