banner461
banner195

Ünver’den Nevşehirlilere Uğur Işılak Müjdesi

Nevşehir Diriliş Meydanın’daki platformda halka hitap eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, günlerden beri Diriliş Meydanı’nda Demokrasi Nöbeti tutan Nevşehirlilerin bu duyarlılıkları karşısında 29 Temmuz 2016 Perşembe günü ünlü sanatçı Uğur Işılak’ı buluşturacakları müjdesini verdi.

Ünver’den Nevşehirlilere Uğur Işılak Müjdesi
28 Temmuz 2016 Perşembe 00:31

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ayrıca sanatçı Uğur Işılak ile yapılan bu görüşmeler ışığında 20 Ağustos 2016 akşamı da yine Diriliş Meydanı’nda halk konseri vereceğini belirtti. Ünver “ Sizlerin bu duyarlı yaklaşımınız, darbe girişimi karşısındaki dik duruşunuz her türlü takdirin üzerindedir.

Nevşehir Belediye Başkanı olarak bu dik duruşunuz karşısında acaba bizler ne yapabiliriz diye düşünürken, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan için gönüllere de işlenen şarkıyı seslendiren değerli sanatçı kardeşimiz Uğur Işılak’ı arayarak halkımıza konser vermesi isteğinde bulundum.

Uğur Işılak kardeşimiz Yarın akşam 21.00 ’de  Diriliş Meydanı’nda siz değerli halkımızla buluşacak. Ayrıca ünlü sanatçımız Uğur Işılak 20 Ağustos 2016 tarihinde yine bu meydanda siz değerli halkımıza bir konser daha verecek.  Hepinizden Allah razı olsun. İnşaallahCenab-ı Hak bu yaptıklarınızın karşılığını kat be kat verecektir. Bu millete karşı darbe girişiminde bulunanların artık yiyecek ekmekleri de kesilecek, hatta yatacak mezar bile bulamayacaklardır, bulamıyorlar da zaten. Hainlerin cenazelerini aileleri bile kabul etmiyorlar ‘Bizim öyle bir evladımız yoktur’ diyorlar”dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.